اخبار سازمان حسابرسی

هفته سربازان گمنام امام زمان عجل‌الله
حراست سازمان حسابرسی هفته سربازان گمنام امام زمان عجل‌الله را گرامی داشت
  

نیمه شعبان به برکت میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود یکی از پر برکت‌ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنویِ ارزشمندی برای ارتباط با معبود در کسب برکات الهی است و نام‌گذاری روز میلاد حضرت مهدی عجل‌الله­ به عنوان روز سربازان گمنام، بیان‌گر نقش و جایگاه ویژه و تأثیرگذار وزارت اطلاعات در حفاظت از ارزش‌های اسلامی و منافع ملی در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب است.

در تمام دوران تاریخ، امنیت به عنوان یکی از ارکان زندگی فردی و اجتماعی، با توسعه و پیشرفت جامعه، رابطه مستقیم دارد که از اهمیت والایی برخوردار می‌باشد. هر چقدر افراد یک جامعه احساس امنیت بیشتری داشته باشند، به همان میزان زمینه­های رشد، خلاقیت و شکوفایی در ابعاد مختلف جامعه افزایش خواهد یافت. فرهنگ، زیربنای مهم توسعه جامعه است؛ توسعه فرهنگی و رشد استعدادهای فرهنگی و هنری با امنیت جامعه، معنا و مفهوم پیدا می‌کند. در عصر حاضر، به برکت انقلاب اسلامی بیش از هر زمانی، امنیت در ایران مورد توجه قرار گرفته است؛ و صیانت از منافع ملی و ارزش­های نظام اسلامی، حفظ انسجام، مبارزه با تروریسم و تأمین امنیت ملت شریف ایران اسلامی در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مهم‌ترین خدمت سربازان گمنام امام زمان بوده است.

در اهمیت این موضوع، مقام معظم رهبری فرموده‌اند: "وزارت اطلاعات مظلوم است،" اما در اوج مظلومیت اقتدار دارد. در اقتدار وزارت اطلاعات همین بس که سازمان­های بزرگ جاسوسی در برابر قدرت عملیات­های اطلاعاتی امنیتی آن، در مانده‌اند؛ و انگشت حیرت به دهان گرفته­‌اند.

فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر عجل‌الله و هفته بزرگداشت سربازان گمنام را به محضر مبارک مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، و تمام شیعیان جهان به‌خصوص ملت بزرگ ایران و جمیع منتظران واقعی ایشان، تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

 

تاریخ خبر : 1400/01/10
تعداد مشاهده این خبر : 838