سازمان حسابرسی
خانه   |   نقشه سایت   
امروز 
برابر با 


صفحه اصلی
درباره سازمان
انتشارات سازمان
کتابخانه سازمان
تدوین استانداردها
نظر سنجی
تماس با ما

وظايف معاونت توسعه مديريت و منابع

- تنظيم خط‎مشي و تدوين برنامه‎هاي لازم به منظور ارائه تسهيلات اداري و مالي متناسب با نيازها و مأموريتهاي سازمان و ايجاد زمينه تحول اداري.

- نظارت بر حسن اجراي امور محوله به واحدهاي پشتيباني.

- نظارت بر امور برنامه‎ريزي و انجام اقدامات لازم در زمينه موضوعات مرتبط با برنامه تحول اداري از قبيل: ايجاد زمينه‎هاي لازم براي راهبري تحول سازماني، توجه خاص به افزايش بهره‎وري و كيفيت نيروي انساني، ارتقاء اثربخشي و كارايي سازمان و كاهش هزينه‎هاي اداري،

- اصلاح و بهبود فرايند روشها و رويه‎هاي انجام فعاليتهاي سازمان با هدف رضايتمندي ارباب رجوع، استقرار نظام مناسب تصميم‎گيري در سازمان به منظور تسهيل در انجام وظايف و رفع تداخلها و ترويج استفاده از فن‎آوري نوين در عمليات اداري و اجرايي و تلاش جهت خودكارسازي عمليات و كاهش ارتباط مراجعان و كاركنان در قالب برنامه‎هاي مربوط به مديريت اخلاقي و تكريم مردم، با همكاري مديريتهاي مربوط.

- نظارت بر امور كاركنان در زمينه استخدام، انتصابات، انتقالات و اجراي طرح طبقه‎بندي مشاغل و ساير موارد طبق قوانين و مقررات استخدامي.

- نظارت بر نحوه اجراي برنامه‎هاي تامين احتياجات سازمان اعم از وسايل و ملزومات اداري و فني و جا و مكان و صدور دستورات لازم در امور مربوط.

- نظارت بر امور رفاهي و انصباطي كاركنان سازمان.

- نظارت در امور مربوط به بودجه سازمان.

- نظارت بر امور مالي و صدور دستور پرداخت هزينه‎هاي واحدهاي تابعه سازمان حسب اختيارات تفويض شده.

- شركت در كميسيون‌هاي مرتبط بر حسب موضوع.

- ارشاد و راهنمائي مديران واحدهاي اجرائي به منظور حسن اجراي امور مربوط.

*** کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حسابرسی می باشد. ***